PROFIL

 

Sme tím statikov a konštruktérov, ktorí sú odhodlaní prijímať najväčšie výzvy. Naša práca je zároveň naším koníčkom a preto ju vykonávame s nadšením a radosťou. Náš tím je zložený zo skúsených profesionálov. Máme vo svojich radoch odborníkov, ktorí si dokážu poradiť s každým problémom.

Filozofia a základné zameranie nášho tímu je v zmysle hesla: „Robiť bežné veci výnimočnými.“ Z toho vyplýva dôraz na kvalitu práce a snaha pracovať najlepšie ako vieme. Zároveň chceme stále napredovať a zlepšovať naše postupy a metódy.

Pre našich členov vytvárame príjemné a priateľské prostredie s pravidelnými mimopracovnými aktivitami. Každý člen nášho tímu má podiel na výsledkoch firmy, zohľadnený v rámci individuálnych odmien. Každý člen tímu Boček & Partners sa môže zapojiť do realizácie nášho spoločného cieľa. Každý dostane príležitosť realizovať svoje sny.

Pre našich spolupracovníkov chceme vytvárať viac ako iba prácu. Chceme vytvoriť organizovaný tím, ktorý bude ako projekčná rodina, kde si cenia každého jednotlivca. Je na každom členovi nášho tímu, ako sa chopí svojej príležitosti.

Veríme, že naša filozofia a naše smerovanie má za následok spokojných členov nášho tímu a spokojných klientov.

Šmyková výstuž
Prilba
Výstuž v stene